Welzijn

Het Jeugdlintje

jeugdlintje

Door ontgroening en vergrijzing wordt het investeren in onze jeugd steeds belangrijker. In mijn nieuwjaarsrede van 1 januari 2012 heb ik daar speciaal aandacht voor gevraagd. En dan gaat het wat mij betreft vooral over de waardering voor de jeugd. Te vaak staren we ons blind op overlast en problemen, terwijl we toch echt veel vaker tevreden en zelfs heel trots kunnen zijn op onze jeugdige inwoners.

Daarom is er een speciaal gemeentelijk waarderingsteken in het leven geroepen: het Jeugdlintje. Een jaarlijks uit te reiken ereteken voor onze kinderen en jongeren. Zoals Hare Majesteit jaarlijks de lintjes uitreikt aan volwassenen, zo worden in Horst aan de Maas voortaan ook jaarlijks de jongeren in het zonnetje gezet. U ontvangt deze mail omdat u bij dat voornemen, eventueel samen met uw vereniging of organisatie, een belangrijke rol kunt spelen.

Ik zie aanvragen met belangstelling tegemoet.

Met vriendelijke groet,

De burgemeester van Horst aan de Maas,

Kees van Rooij

© 2010 Dorpsraad Grubbenvorst Website by Martijn Geurts